Elevate Software

Hakkımızda
Kendimizi Tanıtalım
Dijital Altyapınız için
Güncel ve Yenilikçi Çözümler
Bilişim sistemlerinizin daha sağlam, güvenilir ve verimli olması için çözümler üretiyoruz.
Hakkımızda

Biz kimiz?

Değerlerimiz:
#Dürüstlük, #Yaratıcılık, #Yenilikçilik, #Saygı, #Şeffaflık, #İnsanOdaklılık

Elevate Bilişim Yazılım A.Ş. bilgi teknolojileri ve siber güvenlik alanlarında yenileşimci yazılımsal ve donanımsal çözümler sağlayan bir teknoloji şirketidir. Elevate Bilişim Yazılım A.Ş. günümüzün hızlılık ve verimlilik üzerine yoğunlaşan teknoloji çağını yakalama ve kurum içi yazılımsal ve donanımsal inovasyonu benimseme hedefleri olan orta ve büyük ölçekli şirket, kurum ve kuruluşlar için ağ teknolojileri ve güvenliği, bilişim teknolojileri, veri bilimi ve yazılım geliştirme alanlarında kapsamlı yazılımsal ve donanımsal çözüm sunan bir yenilikçi teknoloji çözümleri şirketidir. Şirketin merkezi Ankara, Türkiye’dir.

Elevate Bilişim Yazılım’ın sunduğu yazılımsal ve donanımsal hizmetler müşterilerin ihtiyaçlarına göre şekillenebilmekle beraber sunulan ürün ve hizmetlerin odak teknoloji alanları, bütün hizmetleri kapsamamakla beraber, aşağıdaki gibidir.

 • Yazılım teknolojisi üretimi
 • Siber Güvenlik
 • Güvenlik duvarı ürünleri
 • Ağ sanallaştırma
 • Veri Güvenliği
 • Ağlar arası güvenli veri iletimi
 • Ağ ve Sistem analizi ve yönetimi
 • IoT (Nesnelerin İnterneti)
Hakkımızda

Vizyonumuz

"Neden"imiz

Sürekli gelişen ve yenileşen teknoloji dünyasının yarattığı minimum gereksinimleri ve sonsuz olasılıkları anlıyoruz. Türkiye ve global seviyede teknoloji altyapısını rekabetçi seviyede tutmak ve ilerisine götürmek isteyen kurumlara yenilikçi çözümler sunmak bizi motive ediyor.

Hedefimiz büyük!

Elevate Bilişim Yazılım A.Ş, önümüzdeki 10 sene içerisinde, sunduğu çözüm yelpazesini genişletip Türkiye’ye katma değer yaratan ağ teknolojileri ve bilgi işlem alanında yerli ve milli yenilikçi yazılım ve donanım ürünleri üretiminde Türkiye’nin en büyük 100 şirketi arasında olan, ülkenin ihracatına katkı sağlayan ve müşteri memnuniyetiyle ön plana çıkmış bir yenileşimci teknoloji çözüm şirketi olmak.

Hakkımızda

Misyonumuz

 • Ağ teknolojileri ve veri güvenliği alanında globalleşme seviyesini yakalayan çözümler sunmak ve üretmek
 • Bilgi işlem alanında verimliliği ve yönetimi geliştiren yazılımsal ve donanımsal teknolojiler sunmak ve üretmek
 • Çağın gereksinimlerini yakalayan ve geleceği şekillendiren yazılım ürünleri geliştirmek
 • Müşterilerin siber alanda kaliteli ve yenilikçi ürünlere ulaşım ve verimlilik alma sürecini kolaylaştırmak ve optimize etmek
 • Yeni oluşan teknoloji alanlarını takip edip, bilgi işlem ürünlerini devamlı geliştirmek ve sunmak
 • Müşteri memnuniyetine ön planda tutup, ürünlerin hem satış öncesi hem de sonrasında verilen servislerde hata payını minimumda tutmak
 • İleriye dönük çözüm belirlemeleri yapmak ve çıkabilecek şirket içi ve müşteri yazılım ihtiyaçlarına yatırım yapmak
 • Şirket yöneticisinden saha elemanına her zaman çözüm odaklı, yaratıcı ve yenilikçi ruhu benimsemek

Hakkımızda

Şirket Yöneticimiz Hakkında

Doğancan Yarka

Lise öğrenimini Ümitköy Anadolu lisesinde tamamladıktan sonra, geleceğin sektörlerinden biri olarak anılan bilişim ve yazılım alanında ihtisas yapmak üzere Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2015 yılında mezun oldu. Ardından 2 sene eğitim sektöründe web teknolojileri alanında ürünler sunma tecrübesi edindi. Silikon vadisinde Santa Clara Üniversitesi'nde MBA yüksek lisansı için kabul aldı ve 2019'da eğitimini tamamladı. 2 sene yurtdışında start-uplarda pazarlama ve iş geliştirme alanlarında görev aldıktan sonra Türkiye'ye döndü. Döndükten sonra dijital pazarlama ve inşaat alanlarında çeşitli girişimlerde bulundu. En son girişimi 'Innormous-Yapay Zeka destekli Enterprise Pazarlama Yazılımı' Atılım Üniversitesi'nin 'Fikrinle İz Bırak' yarışmasında 3.'lük ünvanını aldı. Daha sonra yazılımsal teknolojiler alandaki fırsatları değerlendirmek ve Türkiye'ye bilişim alanında katkı sağlamak amacıyla Elevate Bilişim A.Ş.'yi kurdu.

Hakkımızda
Hakkımızda
İletişime Geçin!
Birlikte
bilişim altyapınızı güçlendirelim
Bize ulaşın ve tanışalım!